Młynki żarnowe

 

Perfekcyjne mielenie

 

Szeroki wybór młynków do kawy Fracino zapewnia, że wszystkie wymagania odnośnie świeżo mielonej kawy zostaną spełnione:
Od najwyższej jakości cremy na espresso do kawy dla kafeterek; od kawy z ekspresów przelewowych do kaw dla smakoszy; od sieci kawiarni do sklepów delikatesowych. Wszystkie młynki Fracino produkowane są z najwyższej jakości materiałów w celu spełnienie wymagających norm, umożliwiając optymalne mielenie każdego rodzaju kawy.

 
Młynki do kawy Fracino Młynki do kawy Fracino Młynki do kawy Fracino

Model B

Model B to młynek charakteryzujący się cichą pracą, kompaktową budową, wytrzymałością i łatwością obsługi z pełną mocą i niezawodnością profesjonalnego młynka. Posiada regulowane żarna mielenia i oraz opcję porcjowania kawy. Kawa podawana jest do kolby za pomocą dźwigni.

Model T i S

Oba modele wykonane są ze stali nierdzewnej. Posiadają regulowane żarna, kontrolę wydawanych porcji, dyspenser podający zmieloną kawę do kolby parzenia przy użyciu dźwigni. Model T jest włączany manualnie, a model S jest włączany automatycznie kiedy dyspenser jest pusty i wyłączany automatycznie kiedy jest pełny.

Dyspensery do czekolady i zmielonej kawy.

Wolnostojące i montowane do ściany dyspensery posiadają regulację wielkości podawanych porcji dla zmielonej kawy na espresso.

Unikalny dyspenser Fracino do czekolady w proszku ma na celu dokładne i skuteczne porcjowanie czekolady bezpośrednio so kubka lub filiżanki. Podstawa wykonana jest z wysoce polerowanej stali nierdzewnej, a pojemnik posiada chromowane wykończenie.

Młynki do kawy Fracino Młynki do kawy Fracino Młynki do kawy Fracino

 

Miracle

W pełni automatyczny młynek z elektronicznym programowaniem i obsługą. Młynek Miracle dostępny jest z jednym lub dwoma pojemnikami na ziarna kawy i dozuje jedną lub dwie porcje świeżo zmielonej kawy za każdym naciśnięciem przycisku. Łatwy w obsłudze młynek, który zapewnia pełną kompatybilność.

 

Filtercaf

Ten wyjątkowy młynek do kawy jest w pełni programowalny dla 4 różnych opcji i mieli kawę do ekspresów przelewowych oraz różnych wielkości katfeter. Wyposażony w funkcję klipsa zamykającego torbę z kawą przydatną do detalicznej sprzedaży kawy.

 

Model C6

C6 to luksusowy, automatyczny młynek i stylowe uzupełnienie produktów Fracino. Wykonany z cienkiego aluminium, może być polerowane na wysoki połysk lub w dowolnym kolorze na indywidualne zamówienie.

Młynki do kawy Fracino Młynki do kawy Fracino Młynki do kawy Fracino

 

Młynki delikatesowe

Młynki delikatesowe nadają się do mielenia wszystkich mieszanek kaw, do sprzedaży detalicznej na torby. Dostępne są w trzech różnych wersjach dopasowanych do wielkości użycia.

Małe użycie:

4 do 6 kg na godzinę (grubość mielenia od espresso do kawy filter coffee). Maksymalny czas pracy ciągłej 20 min.

Średnie użycie

6 do 10 kg na godzinę (grubość mielenia od espresso do kawy filter coffee). Maksymalny czas pracy ciągłej 30 min.

Duże użycie

Ten model w całości wykonany ze stali nierdzewnej, ma unikalny system wibracji, zapewniający że kawa trafi dokładnie do torby. Wydajność - 10 do 15 kg na godzinę (grubość mielenia od espresso do kawy filter coffee). Maksymalny czas pracy ciągłej 30 min.

 

Tranquilo

Młynek do wszystkich rodzajów kaw, także bezkofeinowych i specjalistycznych.

Ten mały młynek jest idealny do dozowania dokładnych porcji zmielonej kawy. Wielkość porcji ustawiana jest według skali, a zmielona kawa podawana za pomocą dźwigni bezpośrednio do kolby parzenia. Zpewnia to najwyższą jakość parzenia wykwintnym mieszankom kaw.

Młynki do kawy Fracino

 

Heavenly

Idealne uzupełnienie ekspresu Fracino Heavenly i wszystkich mniejszych ekspresów ciśnieniowych. Posiada regulowane żarna i ustawiony jest do podawania 7g zmielonej kawy.

 

Młynki do kawy Fracino

 

Szuflady pod młynek

Wysokiej jakości szuflady z odbijakiem wykonane z polerowanej stali nierdzewnej na zużyte krążki kawowe; przeznaczone pod młynek do kawy. Szuflada jest wyjmowana co ułatwia czyszczenie, można ją myć w zmywarce i posiada zamontowany drążek odbijaka.

Odmiany:

Ekonomiczna - zaprojektowana pod młynki komercyjne.

Standardowa - dopasowana do wszystkich młynków komercyjnych. Wyposażona w prowadnice, dla łatwego ruchu, oraz mechanizm blokujący.

Heavenly - indywidualnie zaprojektowana szuflada pod młynek Hevenly.

Miarki i tamper

Miarki przeznaczone są do dokładnego odmierzania 7g zmielonej kawy.

Profesjonalny, solidny i wygodny tamper o wadze 0,5 kg wykonany ze stali nierdzewnej. Dostępny z rączką w kolorze bordo lub czarnym. Możliwość naniesienia indywidualnego logo.

 

 

 

Młynki do kawy Fracino