Pomoc techniczna

 

Lepiej zapobiegać niż leczyć

My we Fracino jesteśmy bardzo dumni z naszych ekspresów i chcemy abyś czuł to samo. Każdy element naszego sprzętu jest ręcznie montowany przez naszych technologów dla zapewnienia najwyższej jakości i wytrzymałości. Ekspresy są dostarczane i instalowane przez najlepszych inżynierów Fracino dając twojemu ekspresowi najlepszy start dla jego pracy.

Po pierwszym roku użytkowania prawdopodobne jest, że będziesz chciał sprawdzić swój sprzęt i wymienić zmiękczacz wody (w razie potrzeby). Potrzebna będzie rutynowa wymiana uszczelek w grupie parzenia, a technik ponownie skalibruje twoje urządzenie i dokona pomiarów w celu stworzenia profilu zużycia twojego ekspresu.

W następstwie tej wizyty wskazane jest złożenie wniosku o coroczną wizytę technika w celu utrzymania ekspresu w nienagannym stanie i aby zminimalizować ryzyko niepotrzebnych przestojów. Możemy zorganizować to w czasie dogodnym dla ciebie i twojego biznesu. Technik w dniu przyjazdu przeprowadzi pełne badania i kontrolę oraz poinformuje cię o swoich ustaleniach i wszelkich niezbędnych do przeprowadzenia pracach.

Każdy biznes jest inny i to jest naszym obowiązkiem, aby dopasować nasze usługi do Państwa indywidualnych potrzeb i budżetu. Niektórzy wolą skorzystać z planowanych przeglądów serwisowych, podczas gdy inni korzystają z naszego serwisu wyłącznie w wypadkach kryzysowych. Należy jednak pamiętać, że zawsze lepiej jest zapobiegać niż leczyć.

Napisz dziś do nas (zalecane) na adres i przedstaw nam swoje potrzeby odnośnie serwisu. Alternatywnie zadzwoń do nas na numer 91 817 17 21.

Obecnie rozszerzamy sieć dealerską w Polsce. Wszelkie informacje na temat sewrisu uzyskają Państwo również u swojego przedstawiciela regionalnego. Na wszystkie zapytania odpowiadamy jak najszybciej jest to możliwe. Zapytania e-mailowe pozwalają nam tworzyć historię Państwa potrzeb i przyczyniają się do ciągłego doskonalenia naszej obsługi.

Serwis ekspresów ciśnienowych Fracino

Ekspresy do kawy Fracino