Nasza Misja

 
 
 

Misja

Pragneimy wykorzystać połączenie entuzjazmu, wiedzy, innowacji i wyników pracy zespołowej w produkcji naszych wiodących na rynku ekspresów do kawy. Zastosowanie innowacyjnych technologii, światowej klasy inżynierii, niezawodności, pasji do projektowania oraz najnowocześniejszych metod produkcji, a także korzystanie z materiałów najwyższej jakości, pozwala nam na budowanie wysokiej jakości ekspresów do kawy, które są doceniane przez klientów na całym świecie.

Wartości

Zawsze dążymy do perfekcji w produkcji naszych maszyn do kawy i w relacjach z partnerami, którymi są nasi klienci, dystrybutorzy i pracownicy, z których wszyscy odgrywają kluczową rolę w przedsiębiorstwie Fracino. Wspieramy rozwój talentu inżynierskiego brytyjskich projektantów oraz jesteśmy zobowiązani do utrzymania naszej bazy produkcyjnej na terenie Wielkiej Brytanii. Mamy zamiłowanie do wszystkiego co zamierzamy osiągnąć.

Wizja

Pragniemy być postrzegani jako firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości produktów. Chcemy być wzorem do naśladowania dla przemysłu i konsekwentnie wyznaczać trendy.

Ekspresy do kawy Fracino