Dla dystrybutorów

Chcesz zostać dealer-em Fracino?

- napisz do nas:

Ekspresy ciśnieniowe Fracino

Fracino nawiązuje i utrzymuje kontakty z najlepszymi dystrybutorami kawy i dystrybutorami ekspresów ciśnieniowych w całej Wielkiej Brytanii i Europie, a teraz poszerza swój zasięg o partnerów w Polsce. Nasi dystrybutorzy otrzymują następujące korzyści:

  • Powiązanie z najstarszym i odnoszącym największe sukcesy producentem ekspresów w Wielkiej Brytanii. Reputacja firmy oparta jest na najwyższej jakości swoich produktów.
  • Dostęp do wielu wspaniałych maszyn znanych z solidności, trwałości i najnowocześniejszych technologii. Managing Director Adrian Maxwell jest byłym inżynierem Rolls Royce’a, a jego ojciec Frank Maxwell – założyciel Fracino również posiada specjalistyczne wykształcenie techniczne.
  • Dostępność. Siedziba Fracino znajduje się w Wielkiej Brytanii, a dzięki reprezentacji w Polsce, nasze maszyny i części zamienne mogą być zamawiane w krótkim czasie.
  • Nieskazitelne zaplecze techniczne tworzone przez naszych inżynierów i przyjazny zespół Ekspresy ciśnieniowe Fracinoobsługi posprzedażowej.
  • Proste struktury cen, które zapewniają doskonałą jakość. Wszystkie maszyny, które są instalowane przez inżynierów Fracino posiadają gwarancję na części i czas pracy związany z serwisem. Dystrybutorzy, którzy sami szkolą inżynierów i zapewniają własną obsługę techniczną również mogą instalować ekspresy Fracino w swoim imieniu lub skorzystać z pomocy inżynierów Fracino. Możemy zainstalować ekspresy w twoim imieniu w dowolnym miejscu w Polsce

 

Jeśli jesteś dystrybutorem i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat współpracy z Fracino w Polsce, skontaktuj się z naszym reprezentantem pod nr. telefonu: 91 817 17 21 lub napisz:

Ekspresy do kawy Fracino