Indywidualny design

 

Ogranicza nas jedynie Twoja wyobraźnia...

 Ekspresy ciśnieniowe Fracino

Najwyższej jakości indywidualnie dostosowane ekspresy i akcesoria, gdzie jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Doskonałe połączenie światowej klasy inżynierii , nowatorskiego designu i kreatywnej technologii, umożliwia klientom wybór indywidualnego wykończenia ich ekspresu i młynka.

Nie ważny jest powód: podkreślenie charakteru lokalu, dopasowanie do wnętrz, promowanie marki czy po prostu dla przełamania standardów – tworzymy indywidualnie dla Ciebie.

Dowolny temat i kolor

Wysoka jakość obudowy ze stali nierdzewnej i paneli bocznych wytrawianych w roztworze kwasu i gruntowanych. Następnie nakładane jest pięć warstw farby metodą natryskową i dwie warstwy lakieru co nadaje luksusowe i trwałe wykończenie. Istnieje możliwość mieszania kolorów farb na zamówienie zgodnie z kolorystyką pantone , próbką materiału lub próbką koloru. Różne kolory mogą zostać użyte na obudowie, panelach bocznych i młynku dla efektownego wyglądu. Dodatkowo można dołączyć elementy z winylu jak logo czy inny wzór dla podkreślenia całkowitej indywidualności. Ekspresy ciśnieniowe Fracino

 

Umieść dowolny obraz na winylowej grafice

Dowolny wzór lub napis można stworzyć dzięki użyciu wytrzymałej winylowej powłoki, przy zastosowaniu nieograniczonej liczby kolorów. Efekt może być subtelny lub odważny, a obraz może być płaski lub trójwymiarowy.

W przypadku skomplikowanych wzorów i obrazów, panele ekspresu mogą być pokryte powłoką winylową z nadrukiem zdjęcia lub dowolnej grafiki.

 

 

Dotyk Midasa – luksusowe złoto

Stal nierdzewna jest specjalnie traktowana i powlekana 9 karatowym złotem co nadaje elegancki i luksusowy wygląd polerowanym powierzchniom. Logo i inne wzory również mogą być wykonane w technologii „Dotyk Midasa”.

Ekspresy ciśnieniowe FracinoOsłona filiżanek

Osłony filiżanek dostępne są w szerokiej gamie kolorów i tekstur Parspex dla zapewnienia doskonałej kompatybilności projektu. Grafiki, napisy i logo mogą zostać wykonane w płaskiej lub wypukłej formie w dowolnym kolorze i czcionce.

Cristalle

Dla wyjątkowego i przyciągającego wzrok baru Cristalle jest najlepszym wyborem. Panele wykonane są z przeźroczystego lub półprzeźroczystego hartowanego pleksiglasu dostępnego w każdym kolorze od krystalicznie czystego szkła do ciemnego koloru oceanu.

Obudowa ze stali nierdzewnej może pozostać gładka, malowana na dowolny kolor lub powlekana złotem. Miedziany bojler i pozostałe elementy są starannie polerowane i odbijają wewnętrzne oświetlenie ekspresu. Kolor światła również może być dostosowany indywidualnie. Matowe, przeźroczyste lub nieprzeźroczyste wzory mogą być zastosowane na pleksiglasie, a logo może zostać wyryte w panelach bocznych, co zapewni zapierający dech w piersi efekt.

 

Tylny panel Romano

Elegancki, zaokrąglony tylny panel ze stali nierdzewnej z przeźroczystym owalnym wycięciem. W owalu może zostać wyryte standardowe lub indywidualne logo w wybranym kolorze i subtelnie oświetlone rozproszonym światłem.

 

 

Ekspresy do kawy Fracino